Branże
Branże
Odwiedź 4soft.co

Fintech

Tworzenie oprogramowania dla branży finansowej
nasze doświadczenie

Doświadczenie w branży fintech to jeden z naszych największych atutów

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla sektora finansowego na całym świecie - od Stanów Zjednoczonych, przez Szwajcarię i Zjednoczone Emiraty Arabskie, aż po Australię.

Web Development

Internetowe platformy finansowe muszą być całkowicie bezpieczne, skalowalne i przyjazne dla użytkownika. Zbudowaliśmy takie rozwiązania m.in. dla Coface i Eurotax. Zaprojektowaliśmy i opracowliśmy też narzędzie internetowe do agregacji ofert kredytowych.

Web Development

Internetowe platformy finansowe muszą być całkowicie bezpieczne, skalowalne i przyjazne dla użytkownika. Zbudowaliśmy takie rozwiązania m.in. dla Coface i Eurotax. Zaprojektowaliśmy i opracowliśmy też narzędzie internetowe do agregacji ofert kredytowych.

Blockchain Development

To właśnie projekty Blockchain najbardziej nas ekscytują. Stworzyliśmy rozwiązanie oparte na podwójnym rejestrze Blockchain, które eliminuje koszty transakcyjne. Pomagamy też firmom ubezpieczeniowym odkrywać możliwości technologii Blockchain.

Warsztaty innowacyjnych technologii

Odkryj z nami możliwości, które kryją się w najnowszych technologiach. Zrealizowaliśmy warsztaty Blockchain dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, a także dla jednego z największych banków.

Tworzenie kryptowalut

Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie wielu kryptowalut dla naszych klientów. Zbudowaliśmy szereg narzędzi, które pomagają w procesie pozyskiwania środków i wdrażania tokenów. Tworzymy narzędzia, które nasłuchują danych z giełd i rejestrów i agregują je.

IoT Development

Możemy zaprojektować sprzęt IoT od zera. Stworzyliśmy m.in. bezpieczne urządzenie typu cold wallet. To innowacyjne podejście do wirtualnego portfela, który zapewnia pełne bezpieczeństwo środków finansowych.

Aplikacje mobilne

Projektujemy aplikacje mobilne dla sektora bankowego. Budujemy MVP dla startupów finansowych. Stworzyliśmy narzędzie analityczne, które agreguje i analizuje dane finansowe.

UX design

Słyniemy z naszych rewelacyjnych projektantów. Dostarczyli mobilne projekty UX dla banków i tworzyli piękne i przyjazne platformy dla użytkowników z rozmaitych grup docelowych. Wiemy, jak sprawić, by oprogramowanie było przyjemne w użyciu i przyjazne dla użytkownika.

Automatyzacja procesów

Możemy zautomatyzować procesy Twojej firmy. Opracowaliśmy kompleksową platformę windykacyjną, która automatyzuje obieg dokumentów. Nasi programiści zbudowali też platformę internetową dla doradców podatkowych, która usprawnia ich pracę.

o nas

Tworzymy oprogramowanie na miarę dla

|

Możesz skorzystać z naszego sprawdzonego procesu, aby zbudować rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

case study

85

Dostarczonych projektów

62

Ekspertów na pokładzie

7

Lat w biznesie
ceoSzymon
+48 532 414 106[email protected]szymon.mdry
contactUs.title
Imię lub nazwa firmy
E-mail
Wiadomość
contactForm.agree
contactForm.privacyPolicy Privacy Policy
sendResume.letsTalk.title
sendResume.letsTalk.content
Imię lub nazwa firmy
Nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Wiadomość

sendResume.dropInfoBold sendResume.dropInfo
sendResume.dropInfoCd

sendResume.agree