Branże
Branże
Odwiedź 4soft.co

Social Media

Tworzenie platform społecznościowych
nasze doświadczenie

Pomożemy Ci stworzyć Twoją własną platformę społecznościową

4soft to innowacyjny software house, który realizuje projekty dla klientów na całym świecie. Mamy doświadczenie w tworzeniu niestandardowych platform społecznościowych.

Tworzenie oprogramowania dla mediów społecznościowych

Jeśli planujesz projekty IT i szukasz sprawdzonego partnera do tworzenia oprogramowania, możemy Cię wesprzeć, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Tworzenie oprogramowania dla mediów społecznościowych

Jeśli planujesz projekty IT i szukasz sprawdzonego partnera do tworzenia oprogramowania, możemy Cię wesprzeć, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Tworzenie własnej platformy społecznościowej

Możemy od zera stworzyć dla Ciebie w pełni niestandardowe medium społecznościowe. Poprowadzimy Cię przez cały proces i pomożemy Ci osiągnąć Twój cel.

Platformy internetowe dla dużej liczby użytkowników

Skalowalność i niezawodność to klucze do zbudowania sprawdzonej platformy internetowej. Mamy wypracowane własne sposoby budowania inteligentnej architektury odpowiadającej na te problemy.

Projektowanie interfejsu użytkownika i UX dla SM

Doskonałe doświadczenie użytkownika i przyjazny interfejs są niezwykle ważne w przyciąganiu nowych klientów i utrzymywaniu ich zainteresowania portalem.

Komunikatory online

Właściwa komunikacja może pomóc Twojej firmie wejść na zupełnie nowy poziom. W oparciu o strukturę Twojej firmy możemy zbudować indywidualne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i pomoże uniknąć typowych problemów.

Aplikacje dla społeczności

Platforma łącząca społeczność pomoże jej się rozwijać. Dostosujemy ją do Twoich potrzeb, aby odpowiednio połączyć użytkowników.

Połączenie mediów społecznościowych i e-commerce

Handel elektroniczny i media społecznościowe są naturalnymi sojusznikami i mogą mieć na siebie ogromny wpływ. Możemy wykorzystać to w Twoim projekcie.

Mobilne aplikacje społecznościowe

Platformy społecznościowe i aplikacje mobilne idą w parze. Jeśli poważnie myślisz o budowaniu silnego medium społecznościowego, możemy przygotować dla Ciebie niestandardową aplikację, by Twoi użytkownicy mogli pozostać w kontakcie przez cały czas.

o nas

Porozmawiajmy, jak możemy

|

Twoją własną platformę społecznościową.

case study

85

Dostarczonych projektów

62

Ekspertów na pokładzie

7

Lat w biznesie
ceoSzymon
+48 532 414 106[email protected]szymon.mdry
contactUs.title
Imię lub nazwa firmy
E-mail
Wiadomość
contactForm.agree
contactForm.privacyPolicy Privacy Policy
sendResume.letsTalk.title
sendResume.letsTalk.content
Imię lub nazwa firmy
Nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Wiadomość

sendResume.dropInfoBold sendResume.dropInfo
sendResume.dropInfoCd

sendResume.agree