DevOps Engineer

16 000 – 25 000 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

Linux AWS Ansible Jenkins Terraform Python
  • 01
    Opis stanowiska
  • 02
    Benefity pracy z nami
  • 03
    Proces rekrutacyjny
  • 04
    Zespół
  • 05
    Informacje o firmie
  • 06
    Pytania i odpowiedzi

O stanowisku

Jesteśmy zgranym zespołem wrocławskich programistów, których łączy pasja i etyka pracy. Przez ostatnich 9 lat tworzyliśmy produkty cyfrowe, skupiając się przede wszystkim na aplikacjach Blockchain. W pracy dbamy o transparentne podejście i skupiamy się na biznesowych celach klienta.

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować w międzynarodowych projektach Web, Blockchain lub IoT w świetnym zespole!

Jeśli jesteś doświadczonym Devops Engineer, który szuka nowych wyzwań, wygląda na to, że jesteśmy idealnym miejscem na ich realizację!

Obowiązki

  • Wykorzystywanie możliwości obliczeniowych chmury (AWS, Azure, GCP) do wdrażania poprawek i uaktualnień.
  • Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie integracji oprogramowania w oparciu o opinie użytkowników.
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych i koordynacja zespołu programistów w celu usprawnienia wdrażania kodu.
  • Wdrożenie narzędzi do automatyzacji i frameworków (pipeline CI / CD).
  • Analizowanie kodu i prezentowanie szczegółowych raportów zespołom programistycznym w celu udoskonalania aplikacji i zapewnienia terminowej realizacji projektów.
  • Współpraca z członkami zespołu w celu udoskonalenia narzędzi, systemów i procedur firmy oraz bezpieczeństwa danych.
  • Optymalizacja architektury obliczeniowej firmy.
  • Prowadzenie testów systemów pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i dostępności.
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową.

Preferowane kwalifikacje i umiejętności

  • Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość linuxa
  • Znajomość AWS (EC2, Elasticsearch, ElasticCache, Elastic Load Balancing, SNS, S3, DynamoDB, RDS)
  • Znajomość GCP (Google Cloud Functions, Cloud SQL, Cloud Pub/Sub, Cloud Scheduler, Stackdriver)
  • Znajomość narzędzi takich jak: ansible, jenkins, terraform
  • Umiejętność pisania skryptów (Bash, Python, Go)
  • Znajomość infrastruktury sieciowej
  • Znajomość angielskiego minimum na poziomie B2

Dobrze, abyś posiadał

  • Umiejętność gry w piłkarzyki
  • Cloud Certification, w tym AWS, Certified Solutions Architect Associate Certification, Google Certified Professional – Cloud Architect lub MCSE, preferowane Cloud Platform and Infrastructure

Sprawdź, na co możesz liczyć, dołączając do naszego zespołu!

  • nr1

    Budżet na rozwój osobisty

  • nr2

    Zajęcia językowe z native speakerem

  • nr3

    Prywatna opieka zdrowotna

  • nr4

    Najlepsze imprezy i wydarzenia

  • nr5

    Pokój gier

  • nr6

    Nieformalna atmosfera

  • nr7

    Nowoczesne biuro w centrum miasta

  • nr8

    Wewnętrzne spotkania techniczne

  • nr9

    Multisport

  • nr10

    Elastyczne godziny pracy

Nasz proces rekrutacyjny jest krótki i prosty.
Decyzję otrzymasz w przeciągu niecałego tygodnia od przesłania CV!

01
Rozpocznij swoją podróż

Aplikacja

nr1

Załącz swoje CV w formularzu poniżej.

02
Pierwszy kontakt

Rozmowa kwalifikacyjna z HR

nr2

Spotkaj się na pół godziny z naszą rekruterką, aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie i sprawdzić, czy do siebie pasujemy.

03
To takie łatwe!

Techniczna rozmowa kwalifikacyjna

nr3

Osoba odpowiedzialna za kwestie techniczne w danym zespole sprawdzi Twoje zaplecze technologiczne podczas rozmowy.

04
Zawsze otrzymasz feedback

Decyzja

nr5

Nie będziesz długo czekać – odpowiadamy nawet w ciągu jednego dnia roboczego! Niezależnie od decyzji, możesz liczyć na wartościowy feedback.

05
Miło Cię poznać

Witamy w zespole!

nr4

Opiekun odpowiedzialny za onboarding zadba o Twój komfort już od pierwszego dnia.

Poznaj nasz zespół

4soft to jedna z nielicznych firm, która umożliwia realizację wielkich, zagranicznych projektów dla liderów branży IT. 5 lat naszej współpracy jest niepodważalnym dowodem na możliwości rozwoju, jakie tu znajdziecie przy jednoczesnej, niesamowitej, rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia w biurze!

Przemysław Node.js Developer

Pracując w 4soft, łączę zainteresowania z zakresu rynków kapitałowych i nowoczesnych technologii. Współpraca z finansowymi startupami i wdrażanie własnych pomysłów to tylko część mojej codziennej pracy. Budowanie produktów z dziedziny fintech to duża odpowiedzialność, ale jeszcze większa satysfakcja i ogromna frajda!

Dariusz React Developer

W 4soft mamy świetną atmosferę. Bartek, nasz CEO, nie chowa się za ścianą procedur. Możemy rozmawiać z nim szczerze i bez skrępowania. W tej sytuacji nie ma przegranych – w zespole czuć pozytywną energię, co przekłada się na szybsze rozwiązywanie problemów i wzajemną pomoc. Co do kwestii finansowych, 4SOFT śledzi rynkowe tendencje i oferuje adekwatne stawki.

Jakub Angular Developer

Nie ma tutaj interesującego Cię stanowiska?

Nieważne – i tak chętnie przejrzymy Twoje CV!

Prześlij swoje CV!

O 4SOFT

Nasz software house specjalizuje się w rozwoju oprogramowania w modelu end-to-end i technologii blockchain. Clutch.co umieścił nas na liście Top4 firm tworzących oprogramowanie blockchain na całym świecie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to doskonały moment! Znaleźliśmy swoją pozycję na rynku, skupiając się na projektach, które stymulują rozwój zawodowy naszych developerów. Przez lata zgromadziliśmy w naszej firmie specjalistów wysokiego szczebla, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim know-how.

Na szczęście, mimo szybkiego tempa rozwoju, pozostaliśmy zgraną drużyną, która ceni sobie nieformalny styl pracy i wspólne spędzanie czasu

Google Cloud Certified

AWS Cloud Practitiones

Clutch TOP B2B Global

TOP Blockchain Companies

Clutch TOP B2B Poland

Good Firms Blockchain

Los Anees

Nasze wartości

1

Wdrażamy innowacje w Polsce i na świecie

Dążymy do odkrywania nowych, przełomowych sposobów rozwiązywania problemów. Produkty, które tworzymy, pomagają naszym klientom wyprzedzić konkurencję. Aktywnie szukamy innowacji, analizujemy nowe technologie i wykorzystujemy najlepsze z nich w naszych projektach.

2

Każdego dnia stajemy się coraz lepsi

Codziennie odkrywamy nowe rzeczy i doskonalimy się w tym, co robimy. Ciężko pracujemy, żeby dostarczać najciekawsze projekty. Zapewniamy każdemu programiście mentora i regularne informacje zwrotne.

3

Wierzymy w poczucie odpowiedzialności

Bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy. Jesteśmy zaangażowani, lojalni i skoncentrowani na celu. 4soft to zgrany zespół. Dbamy o siebie nawzajem i wspieramy Cię z całych sił – niezależnie, czy jesteś klientem, czy pracownikiem.

4

Dbamy o pozytywną atmosferę

Mamy własną barwną kulturę ze specyficznym poczuciem humoru. Nie boimy się mówić, co myślimy, i jesteśmy otwarci na feedback. Zespół to jedna z najważniejszych wartości 4soft. Utrzymujemy pozytywną i otwartą atmosferę.