job-offer-pattern-1

Dołącz do drużyny 4SOFT!

Jesteśmy na tyle dużą firmą, by przyjmować ekscytujące projekty, i na tyle małą, aby dobrze znać się nawzajem.

Sprawdź dostępne stanowiska
job-offer-pattern-2

O 4SOFT

Nasz software house specjalizuje się w rozwoju oprogramowania w modelu end-to-end i technologii blockchain. Clutch.co umieścił nas na liście Top4 firm tworzących oprogramowanie blockchain na całym świecie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to doskonały moment! Znaleźliśmy swoją pozycję na rynku, skupiając się na projektach, które stymulują rozwój zawodowy naszych developerów. Przez lata zgromadziliśmy w naszej firmie specjalistów wysokiego szczebla, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim know-how.

Na szczęście, mimo szybkiego tempa rozwoju, pozostaliśmy zgraną drużyną, która ceni sobie nieformalny styl pracy i wspólne spędzanie czasu

Google Cloud Certified

AWS Cloud Practitioner

Clutch TOP B2B Global

TOP Blockchain Companies

Clutch TOP B2B Poland

Good Firms Blockchain

Los Anees

Nasze wartości

1

Wdrażamy innowacje w Polsce i na świecie

Dążymy do odkrywania nowych, przełomowych sposobów rozwiązywania problemów. Produkty, które tworzymy, pomagają naszym klientom wyprzedzić konkurencję. Aktywnie szukamy innowacji, analizujemy nowe technologie i wykorzystujemy najlepsze z nich w naszych projektach.

2

Każdego dnia stajemy się coraz lepsi

Codziennie odkrywamy nowe rzeczy i doskonalimy się w tym, co robimy. Ciężko pracujemy, żeby dostarczać najciekawsze projekty. Zapewniamy każdemu programiście mentora i regularne informacje zwrotne.

3

Wierzymy w poczucie odpowiedzialności

Bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy. Jesteśmy zaangażowani, lojalni i skoncentrowani na celu. 4soft to zgrany zespół. Dbamy o siebie nawzajem i wspieramy Cię z całych sił – niezależnie, czy jesteś klientem, czy pracownikiem.

4

Dbamy o pozytywną atmosferę

Mamy własną barwną kulturę ze specyficznym poczuciem humoru. Nie boimy się mówić, co myślimy, i jesteśmy otwarci na feedback. Zespół to jedna z najważniejszych wartości 4soft. Utrzymujemy pozytywną i otwartą atmosferę.

O 4SOFT

75+

ludzi w zespole

100+

ukończonych projektów

9 lat

na rynku

100%

transparentności i uczciwości

Nasz proces rekrutacyjny jest krótki i prosty.
Decyzję otrzymasz w przeciągu niecałego tygodnia od przesłania CV!

01
Rozpocznij swoją podróż

Aplikacja

nr1

Załącz swoje CV w formularzu poniżej.

02
Pierwszy kontakt

Rozmowa kwalifikacyjna z HR

nr2

Spotkaj się na pół godziny z naszą rekruterką, aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie i sprawdzić, czy do siebie pasujemy.

03
To takie łatwe!

Techniczna rozmowa kwalifikacyjna

nr3

Osoba odpowiedzialna za kwestie techniczne w danym zespole sprawdzi Twoje zaplecze technologiczne podczas rozmowy.

04
Zawsze otrzymasz feedback

Decyzja

nr5

Nie będziesz długo czekać – odpowiadamy nawet w ciągu jednego dnia roboczego! Niezależnie od decyzji, możesz liczyć na wartościowy feedback.

05
Miło Cię poznać

Witamy w zespole!

nr4

Opiekun odpowiedzialny za onboarding zadba o Twój komfort już od pierwszego dnia.

Poznaj naszych rekruterów

W 4soft koncentrujemy się na przejrzystości oraz partnerstwie, których doświadczysz również podczas procesu rekrutacyjnego. Nie widzisz oferty dla siebie? Nadal zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym! Prześlij nam swoje CV i porozmawiajmy.

Izabela Head of HR

4soft to miejsce, w którym możesz się rozwijać i każdego dnia stawać się lepszym w tym, co robisz. Cenię sobie to, że pracujemy w zgranym zespole i wspólnie cieszymy się z sukcesów. Firma dynamicznie się rozwija i cieszę się, że mam możliwość być częścią tego procesu. Na pierwszy rzut oka widać, że pracujący tu ludzie czerpią z tego przyjemność, co przekłada się na świetną atmosferę.

Teresa Researcher

Jestem dumna, że mogę być częścią tak dynamicznie rozwijającej się firmy jak 4soft – zwłaszcza teraz, gdy pracujemy nad naprawdę ciekawymi, rozwojowymi projektami, co jest niezwykle ważne w branży IT. Wspólnie dążymy do tego, by uczynić z 4soft świetne miejsce pracy z ciekawymi ludźmi na pokładzie. Po prostu jest nam tu dobrze!

Wioletta Recruitment & EB Specialist

Poznaj nasz zespół

W 4soft miałem okazję pracować nad szerokim wachlarzem projektów z różnych obszarów – od standardowych systemów ERP, przez giełdy blockchain, po aplikacje mobilne celujące w ochronę środowiska. Jednocześnie, mogłem doświadczyć pracy w ramach płaskiej struktury organizacji, co dało mi możliwość bezpośredniego podejmowania decyzji dotyczących projektów. Te dwie wartości czynią z 4soft miejsce, w którym możesz się rozwijać w świetnej, przyjaznej atmosferze.

Bartosz React Developer

Pracując dla 4soft nie czuję się jak kolejny trybik maszyny – wręcz przeciwnie. Każda z pracujących tu osób współtworzy wspaniały vibe, motywując się nawzajem i dokładając od siebie cegiełki do stworzenia czegoś niesamowitego! Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Projekty dobierane są nie tylko pod kątem preferencji członków zespołu, ale również ich wartości. Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zaspokoić swoje ambicje, 4soft zdecydowanie jest dla Ciebie!

Szymon Head od Sales & Delivery Manager

W 4soft mamy świetną atmosferę. Bartek, nasz CEO, nie chowa się za ścianą procedur. Możemy rozmawiać z nim szczerze i bez skrępowania. W tej sytuacji nie ma przegranych – w zespole czuć pozytywną energię, co przekłada się na szybsze rozwiązywanie problemów i wzajemną pomoc. Co do kwestii finansowych, 4SOFT śledzi rynkowe tendencje i oferuje adekwatne stawki.

Jakub Angular Developer

W 4soft pracują młodzi ludzie, a jeśli nie wiekiem – to umysłem. Są zmotywowani, świetnie odnajdując się w kulturze pracy opartej na dobrowolnym zaangażowaniu. Realizujemy przyszłościowe projekty, które są przy tym transparentne i uczciwie opłacane. CEO jest w nie mocno zaangażowany, ale w zdrowy sposób – dbając o morale zespołu zamiast wymagać i kontrolować. To po prostu świetne miejsce do pracy, co sprawia, że ludzie się do niego garną. Mamy przestrzeń na wizjonerstwo, ale też i na żarty – mówiąc szczerze, sporo żartów!

Radosław Delivery Manager

W tym momencie szukamy specjalistów z tych dziedzin

All
Product Managment
Blockchain Dev
Design

SysAdmin

9 500 – 12 000 PLN

Zdalnie / Wrocław

Git Ansible Jenkins Docker Kubernetes Python Terraform

Junior SysAdmin

5 000 – 9 000 PLN

Zdalnie / Wrocław

Git Ansible Jenkins Docker Kubernetes Python Terraform

Unity Developer

18 000 – 24 000 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

Unity

Senior Node.js Developer

22 000 – 27 000 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

NodeJS

Senior React Developer

22 000 – 25 000 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

Redux React React Native

Mid Front-end Developer (Angular)

16 000 – 21 000 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

Angular JavaScript REST API

DevOps Engineer

16 000 – 25 000 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

Linux AWS Ansible Jenkins Terraform Python

Mid Node.js Developer

17 000 – 21 500 PLN + VAT

Zdalnie / Wrocław

NodeJS

Sprawdź, na co możesz liczyć, dołączając do naszego zespołu!

 • nr1

  Budżet na rozwój osobisty

 • nr2

  Zajęcia językowe z native speakerem

 • nr3

  Prywatna opieka zdrowotna

 • nr4

  Najlepsze imprezy i wydarzenia

 • nr5

  Pokój gier

 • nr6

  Nieformalna atmosfera

 • nr7

  Nowoczesne biuro w centrum miasta

 • nr8

  Wewnętrzne spotkania techniczne

 • nr9

  Multisport i Wellness

 • nr10

  Elastyczne godziny pracy

Nie ma tutaj interesującego Cię stanowiska?

Nieważne – i tak chętnie przejrzymy Twoje CV!

Prześlij swoje CV!