navigation.backToHome

Software House Warszawa

Stolica Polski to świetna lokalizacja dla firm IT. Rozbudowana infrastruktura, doskonałe połączenia ze stolicami Europy i świata, a także wysoki poziom umiejętności polskich programistów sprawiły, że Warszawa stała się częstym i pożądanym kierunkiem outsourcingu. Na dzisiejszym rynku IT stanowi poważną alternatywę dla offshoringu do krajów azjatyckich, konkurując z nimi przede wszystkim wysoką jakością dostarczanych projektów.

Outsourcing IT w Warszawie

Głównym wyzwaniem przy outsourcingu jest znalezienie programistów o odpowiednim zestawie umiejętności, który pozwoli na realizację projektu, a także skoordynowanie ich dostępności z założonymi ramami planu czasowego. Warszawski rynek outsourcingu IT jest duży i zróżnicowany. Obejmuje zarówno technologiczne molochy, jak i niewielkie software house’y szukające własnej technologicznej niszy. Lokalne firmy potrafią mieć zasoby zarezerwowane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, a rekrutacja nowych ekspertów jest często olbrzymim problemem. Oznacza to, że firmy outsourcingowe często nie posiadają zasobów w krótkim terminie. Przy pilnych projektach, w których liczy się krótki czas realizacji, taka sytuacja to częsty problem.

Wielokrotnie ratowaliśmy firmy z podobnych opresji. Realizowaliśmy innowacyjne projekty dla klientów z Warszawy, zapewniając im dostęp do świetnych programistów we właściwym czasie.

Wiemy przy tym, jak ważna jest właściwa, klarowna komunikacja. Odwiedzamy biura klientów i dbamy o to, żeby w każdej chwili zapewnić odpowiednią dostępność i możliwość zdalnej rozmowy z naszymi ekspertami.

Prowadzimy też warsztaty dla klientów w Warszawie, które pomagają określić wymagania, skalę projektu, a także odkryć wartość w takich technologiach jak Blockchain.

Jak możemy pomóc przez outsourcing IT?

Tworzenie i utrzymywanie aplikacji
Dla naszych klientów najczęściej realizujemy zlecenia stworzenia aplikacji od zera po gotowy produkt. Możemy przeanalizować, zaprojektować, zaprogramować, przetestować i wdrożyć dowolne rozwiązanie, od niewielkiej aplikacji mobilnej, po skomplikowany system ERP obejmujący całą firmę. Po tego typu projekcie zwykle kontynuujemy współpracę, rozwijając produkt o kolejne funkcjonalności.
Extended team
Jeśli masz własny zespół programistów, ale potrzebujesz niszowej ekspertyzy lub okresowego zwiększenia zespołu, możemy udostępnić Ci naszych ekspertów w wybranym zakresie. To elastyczny model współpracy, w którym Twoja firma zachowuje pełną kontrolę nad tworzeniem oprogramowania.
Selektywny outsourcing IT
Możesz podzielić się z nami częścią swojego projektu. Wielokrotnie realizowaliśmy zlecenia np. stworzenia samego front-endu, napisania lub audytu Smart Contractu na Blockchainie czy też zaprojektowania UX i UI aplikacji. Mamy wybitny team designerski z bardzo bogatym doświadczeniem.

Tworzenie oprogramowania w Warszawie
Realizujemy projekty w nowoczesnych technologiach dla klientów z całego świata, włączając Stany Zjednoczone, Szwajcarię, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Niemcy, Australię i Tajlandię. Zapewniamy ten sam poziom usług również firmom z Warszawy.

Digital Transformation

Nasz zespół kompleksowo przeprowadzi Twój biznes przez proces Digital Transformation, wdrażając rozwiązania, dzięki którym będziesz miał pełną kontrolę nad procesami zachodzącymi wewnątrz firmy. Taka transformacja oznacza mniej papierowych dokumentów, a więcej łatwych w obróbce danych komputerowych, które pozwolą Ci podejmować lepsze decyzje.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebachcontactUs.titleBlue
contactUs.content
Name or company
E-mail
Message
contactForm.agree
contactForm.privacyPolicy Privacy Policy
contactForm.letsTalk.title
contactForm.letsTalk.content
Name or company
E-mail
Message

contactForm.dropInfoBold contactForm.dropInfo
contactForm.dropInfoCd

contactForm.agree
contactForm.privacyPolicy Privacy Policy